مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدارمدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه های علمیه و خیرین استان چهارمحال و بختیاری

   کد: 24271
   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه های علمیه و خیرین استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو نمودند.
   دیدارمدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه های علمیه و خیرین استان چهارمحال و بختیاری

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه های علمیه و خیرین استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو نمودند.


   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل صندوق گزارشی از فعالیت ها و برنامه های صندوق قرض الحسنه شجره طیبه ارائه نموده و هدف از برگزاری این دیدار را برنامه ریزی جهت استفاده از سپرده گذاران متدین جهت ایجاد تسهیلات برای طلاب و روحانیون سراسر کشور مطرح کردند و اشاره نمودند که در قالب قرارداد ( شراکتی، مسدودی، هبه و ...) جهت حمایت از جامعه هدف می توان اقدام نمود.

   در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ستوده ضمن تشکر و قدردانی از مدیر کل محترم مرکز خدمات استان و همکاران ایشان تاکید نمودند با کمک خیرین محترم در راستای ترویج فرهنگ قرض الحسنه و رفع بخشی از نیازهای استان شاهد تقویت وام دهی به طلاب محترم باشیم.

   حجت الاسلام و المسلمین احمدی مدیر حوزه های علمیه استان ضمن تشکر و قدردانی از برنامه های مرکز خدمات افزودند خدماتی که مرکز برای طلاب و خانواده های ایشان ارائه می کند واقعا ارزشمند و اثر گذار می باشد و در واقع مرکز خدمات برای طلاب و خانواده های ایشان ایثار می کند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,756,077
  تعداد بازدید امروز :
  65
  تعداد بازدید دیروز :
  610
  تعداد کاربران آنلاین :
  0