امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان مرکزی

   کد: 24071
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان مرکزی

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان مرکزی دیدار و گفتگو نمودند.


   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل صندوق گزارشی از فعالیت ها و برنامه های صندوق قرض الحسنه شجره طیبه ارائه نموده و هدف از برگزاری این دیدار را برنامه ریزی جهت استفاده از خیرین متدین جهت ایجاد تسهیلات برای طلاب و روحانیون سراسر کشور مطرح کردند و اشاره نمودند که در قالب قراردادهای ( شراکتی، مسدودی، هبه و ...) جهت حمایت از جامعه هدف می توان اقدام نمود.


   آیت الله دری نجف آبادی نماینده محترم ولی فقیه در استان مرکزی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه و بویژه صندوق قرض الحسنه شجره طیبه آمادگی خود را جهت حمایت و همراهی صندوق اعلام نموده و اشاره داشتند که این امر موجب تقویت رسالت حوزوی خواهد شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,756,041
  تعداد بازدید امروز :
  29
  تعداد بازدید دیروز :
  610
  تعداد کاربران آنلاین :
  0