امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم خوانساری استان مرکزی

   کد: 24070
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم خوانساری دیدار و گفتگو نمودند.

   دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم خوانساری استان مرکزی

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم خوانساری دیدار و گفتگو نمودند.


   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل صندوق گزارشی از فعالیت ها و برنامه های صندوق قرض الحسنه شجره طیبه ارائه نموده و هدف از برگزاری این دیدار را برنامه ریزی جهت استفاده از خیرین متدین جهت ایجاد تسهیلات برای طلاب و روحانیون سراسر کشور مطرح کردند و اشاره نمودند که در قالب قراردادهای ( شراکتی، مسدودی، هبه و ...) جهت حمایت از جامعه هدف می توان اقدام نمود.


   در ادامه حجت الاسلام و المسلمین قاضی زاده مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم خوانساری ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه و بویژه صندوق قرض الحسنه شجره طیبه آمادگی خود را جهت حمایت و همراهی صندوق اعلام نموده و اشاره داشتند که این امر موجب تقویت رسالت حوزوی خواهد شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,756,040
  تعداد بازدید امروز :
  28
  تعداد بازدید دیروز :
  610
  تعداد کاربران آنلاین :
  0