مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه امام خمینی استان مرکزی

   کد: 24069
   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲
   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه امام خمینی دیدار و گفتگو نمودند.
   دیدار مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه امام خمینی استان مرکزی

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شجره طیبه با مدیر حوزه علمیه امام خمینی دیدار و گفتگو نمودند.


   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیر عامل صندوق گزارشی از فعالیت ها و برنامه های صندوق قرض الحسنه شجره طیبه ارائه نموده و هدف از برگزاری این دیدار را برنامه ریزی جهت استفاده از خیرین متدین جهت ایجاد تسهیلات برای طلاب و روحانیون سراسر کشور مطرح کردند و اشاره نمودند که در قالب قراردادهای ( شراکتی، مسدودی، هبه و ...) جهت حمایت از جامعه هدف می توان اقدام نمود.


   در ادامه حجت الاسلام و المسلمین میرمهدی مدیر حوزه علمیه امام خمینی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های صورت گرفته توسط مرکز خدمات حوزه های علمیه و بویژه صندوق قرض الحسنه شجره طیبه آمادگی خود را جهت حمایت و همراهی صندوق اعلام نموده و اشاره داشتند که این امر موجب تقویت رسالت حوزوی خواهد شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,678,633
  تعداد بازدید امروز :
  137
  تعداد بازدید دیروز :
  428
  تعداد کاربران آنلاین :
  0