امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدارمدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

   کد: 21946
   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸
   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار نمودند.
   دیدارمدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه ،مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار نمودند.
   حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز معاون منابع انسانی ومالی مرکز خدمات با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه گزارشی از فعالیت مرکز خدمات حوزهای علمیه در عرصه های فرهنگی ،معیشت،تسهیلات،درمان،مسکن برای طلاب وروحانیت و استفاده از ظرفیتهای خیرین، نهادها و ادارات ارائه نموده و جهت تشکیل کارگروهی مابین سازمان عقیدتی سیاسی و مرکز خدمات جهت هماهنگی و نحوه استفاده از ظرفیتهای هر دو سازمان ابراز آمادگی نمودند.

   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیرعامل صندوق شجره طیبه ضمن ارائه بخشی از برنامه ها و فعالیت های صندوق شجره طیبه، بیان نمودند جهت ترویج فرهنگ قرض الحسنه، روحانیون شاغل در ناجا نسبت به این امر تبلیغ نموده و همچنین گردش مالی خود را از طریق صندوق شجره طیبه اقدام نمایند که موجب تقویت صندوق در پرداخت وام به طلاب و روحانیون غیر شاغل می گردد.

   حجت الاسلام و المسلمین جواهریان مشاور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه درامور جذب بیان نمودند که صدور خدمات کارت برای مسئولین عقیدتی سیاسی ناجا موجب تقویت صندوق شجره طیبه شده و ثمرات آن به نفع طلاب و روحانیت خواهد بود.

   درادامه رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی حجت الاسلام و المسلمین ادیانی با بیان ارزش و فعالیت های روحانیت از زمان آغاز انقلاب تا به امروز و استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی جهت ساماندهی برنامه های فرهنگی در جامعه و سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی با محوریت روحانیت مطالبی را بیان نمودند.

   ایشان ضمن ابراز آمادگی برای تشکیل کارگروه هماهنگی بین سازمان عقیدتی سیاسی ناجا و مرکز خدمات حوزه های علمیه با حضور نمایندگان دو مجموعه و بررسی و مطالعه جهت چگونگی استفاده از ظرفیتهای هردو مجموعه و استفاده از تجربیات و نحوه تعامل درزمینه های فرهنگی، رفاهی، بیمه ای و تسهیلات نکاتی رابیان کرده و از برگزاری این جلسه که به دستور ریاست محترم مرکزخدمات حوزه های علمیه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج اقای ربانی تشکیل شد تقدیر و تشکر نمودند.

   در ادامه جلسه از خدمات کارتی که برای رئیس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی صادرگردیده بود، رونمایی شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: