امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • دیدار مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مرکزخدمات و مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

   کد: 21746
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱
   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه ،مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار نمودند.
   دیدار مدیر عامل صندوق قرض الحسنه مرکزخدمات و مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه، مدیران مرکز خدمات حوزه های علمیه با رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار نمودند.
   حجت الاسلام و المسلمین حسام افروز معاون منابع انسانی ومالی مرکز خدمات با ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه گزارشی از فعالیت گروهای جهادی در ایام بیماری کرونا و استفاده از ظرفیتهای خیرین، نهادها و ادارات ارائه نموده و جهت تشکیل کارگروهی مابین سازمان عقیدتی سیاسی و مرکز خدمات جهت هماهنگی و نحوه استفاده از ظرفیتهای هر دو سازمان ابراز آمادگی نمودند.

   حجت الاسلام و المسلمین ستوده مدیرعامل صندوق شجره طیبه ضمن ارائه بخشی از برنامه ها و فعالیت های صندوق شجره طیبه، بیان نمودند جهت ترویج فرهنگ قرض الحسنه، روحانیون شاغل در ارتش نسبت به این امر تبلیغ نموده و همچنین گردش مالی خود را از طریق صندوق شجره طیبه اقدام نمایند که موجب تقویت صندوق در پرداخت وام به طلاب و روحانیون غیر شاغل می گردد.

   حجت الاسلام والمسلیمن عدالت مدیرکل جذب ظرفیتها ومنابع پیرامون استفاده از ظرفیتهای ارتش جمهوری اسلامی ایران برای طلاب و روحانیون مطالبی را مطرح نمودند.

   حجت الاسلام و المسلمین جواهریان مشاور مدیرعامل صندوق قرض الحسنه درامور جذب بیان نمودند که صدور خدمات کارت برای مسئولین عقیدتی سیاسی و خیرین باعث تقویت صندوق شجره طیبه شده و ثمرات آن به نفع طلاب و روحانیت خواهد بود.

   درادامه رئیس عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران حجت الاسلام و المسلمین حسنی با ابراز آمادگی برای تشکیل کارگروه هماهنگی بین سازمان عقیدتی سیاسی و مرکز خدمات حوزه های علیمه با حضور نمایندگان دو مجموعه و بررسی و مطالعه جهت چگونگی استفاده از ظرفیتهای هردو مجموعه و استفاده از تجربیات و نحوه تعامل درزمینه های فرهنگی، رفاهی، بیمه ای و تسهیلات نکاتی رابیان نمودند و از برگزاری این جلسه که به دستور ریاست محترم مرکزخدمات حوزه های علمیه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج اقای ربانی تشکیل شد تقدیر و تشکر نمودند.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: