امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • بیمه عمر مانده بدهکار (بیمه وام)

   بیمه عمر مانده بدهکار (بیمه وام)

   کد: 13786
   ۱۳۹۷/۰۳/۰۷
   بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانکها و موسسات مالی تهیه و ارائه شده است.

   بیمه عمر مانده بدهکار (بیمه وام) چیست؟

   شاید همواره نگران وامهایی باشید که برای رفع مشکلات مالی خود دریافت کرده‌اید. زیرا این وامها برای شما تعهدات طولانی مدتی ایجاد می‌کنند و نگران این موضوع هستید که در صورت فوت شما این تعهدات به خانواده منتقل می‌شود و در نتیجه این اتفاق ناگوار اعضای خانواده را در وضعیت بسیار دشواری قرار می‌دهد. آیا می‌دانید شرکت های بیمه برای رفع این نگرانی شما راه‌حل مناسبی دارد.

   این بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانکها و موسسات مالی تهیه و ارائه شده است. در وامهایی که به اقساط مستهلک می‌شوند، اگر بیمه‌شده قبل از پایان مدت وام فوت شود، بدیهی است که پرداخت بقیه اقساط به عهده بازماندگان قرار می‌گیرد. در بیمه عمر مانده بدهکار، بیمه‌گر متعهد می‌شود که در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام ، مابقی تعهدات وام وی را به بانک یا موسسه مالی مورد نظر بپردازد.

   مزایای بیمه نامه:

   • تعهد شرکت بیمه برای پرداخت بدهی(وام های) باقیمانده بیمه شده در صورت فوت

   • ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد

   • اطمینان موسسات وام دهنده از دریافت کامل وام های پرداختی به افراد، در صورت فوت آنان

   • مصون ماندن وثایق ارائه شده جهت دریافت وام...

   این نوع بیمه به صورت گروهی نیز قابل ارائه بوده و موسسات مالی و بانک‌ها می‌توانند، کلیه وام‌گیرندگان خود را تحت پوشش قرار دهند، ذینفع بیمه‌نامه‌های گروهی، بانک ها و موسسات مالی می‌باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,756,055
  تعداد بازدید امروز :
  43
  تعداد بازدید دیروز :
  610
  تعداد کاربران آنلاین :
  0