امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • در جلسه مشترک مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان و صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات مطرح شد
   استقبال صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات از وام‌های مشارکتی و منابع خیرین
   کد: 9647
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
   زاهدان/ مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات در جلسه مشترک با مدیر مرکز خدمات استان سیستان و بلوچستان گفت: صندوق قرض‌الحسنه از وام‌های مشارکتی و منابع خیرین استقبال می‌کند.
   استقبال صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات از وام‌های مشارکتی و منابع خیرین

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان سیستان و بلوچستان، در جلسه مشترک مرکز خدمات استان با مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات، حجت الاسلام و المسلمین انصاری مدیر این مرکز به راه‌اندازی نرم‌افزار جدید صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات اشاره کرد و گفت: با ایجاد این نرم‌افزار بسیاری از مشکلات طلاب و روحانیون حل شده است.
   وی گفت: با این روش جدید تمامی پرداخت‌های وام کنترل و مدیران از تخصیص سهمیه‌ها به مراکز اطلاع دارند.
   مدیر مرکز خدمات استان با اشاره به استقبال جامعه هدف از این طرح اجرای آن را مثبت ارزیابی کرد و افزود: طلاب و روحانیون با مراجعه به سایت مرکز می‌توانند در هر جا که به اینترنت دسترسی داشته باشند برای وام ثبت‌نام کنند.
   مدیر مرکز خدمات استان با اشاره به سقف وام‌ها، اولویت مرکز را وام ازدواج دانست .
   در ادامه جلسه، حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه، عملکرد صندوق در این مرکز را خوب ارزیابی کرد و با اشاره به راه‌اندازی سامانه وام گفت: صندوق قرض‌الحسنه از وام‌های مشارکتی و منابع خیرین استقبال می‌کند و باید از منابع و ظرفیت‌های موجود در استان‌ها استفاده شود.
   حجت الاسلام مهدی نژاد مسئول صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان نیز در این جلسه در مورد عملکرد یک‌ساله صندوق گزارشی ارائه کرد.
   در ادامه آقای رنجبر معاون جذب و تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه با اشاره به دستورالعمل جدید برنامه صندوق بر ساماندهی درخواست‌ها از طریق این سامانه تأکید کرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,879,822
  تعداد بازدید امروز :
  160
  تعداد بازدید دیروز :
  797
  تعداد کاربران آنلاین :
  0