مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس ارزیابی شد
   کد: 9646
   ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
   شیراز/ نمایندگان صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات، نحوه عملکرد صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس را ارزیابی کردند.
   صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس ارزیابی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان فارس، در ابتدای این جلسه، حجت الاسلام والمسلمین عباسپور مدیر مرکز خدمات استان، ضمن عرض خوش آمد گویی به حضار، خواستار افزایش ظرفیت پرداخت وام برای این استان شد و خاطرنشان کرد: استان فارس با داشتن بیش از 8000 طلبه در 105 مدرسه علمیه به پشتیبانی ویژه نیاز دارد و ضرورت تخصیص سهمیه وام بیشتر برای این استان محسوس است.
   آقای رنجبر، معاون جذب و تسهیلات صندوق توضیحاتی را در مورد اهداف و برنامه های آتی صندوق ارائه کرد و افزود: مراکز خدمات حوزه‌های علمیه در استان‌ها باید به جذب حداکثری تسهیلات از محل منابع استانی اقدام کنند.
   همچنین آقای آمره بازرس هیئت‌مدیره صندوق قرض‌الحسنه و آقای حسینی رئیس اداره نظارت صندوق، گزارشی از بازرسی به عمل آمده از وضعیت پرونده‌های تشکیل شده و مشکلات آنها بیان کردند.
   به گزارش کاربر صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات استان فارس تعداد پرونده‌های تشکیل شده بالغ بر 600 پرونده اعلام شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری پرداخت وام‌ها نسبت به سال قبل، رشد یک و نیم برابری داشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,879,770
  تعداد بازدید امروز :
  108
  تعداد بازدید دیروز :
  797
  تعداد کاربران آنلاین :
  0