امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • با حضور مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات

   مشکلات صندوق قرض‌الحسنه استان خوزستان بررسی شد

   کد: 8870
   ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
   تعداد بازدید: 872
   مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات در جلسه بررسی مشکلات وام طلاب خوزستان گفت: طلاب عزیز باید بدانند در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، پرداخت وام به سایر طلبه‌ها را دچار مشکل می‌کنند.
   مشکلات صندوق قرض‌الحسنه استان خوزستان بررسی شد

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات حوزه های علمیه، با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین علائیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات، مهندس آمره بازرس صندوق، حجج‌اسلام مکیان و روشن نیا مسئولین نمایندگی‌های جنوب و شمال خوزستان جلسه بررسی موانع و مشکلات وام طلاب خوزستان در مرکز خدمات استان برگزار شد.

   در این جلسه گزارش کاملی از وضعیت پرداخت وام به طلاب متأهل و مجرد غیر شاغل برادر و خواهر استان خوزستان ارائه و جذب اعتبارات استان نزدیک به 73 درصد اعلام شد.

   در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین علائیان با اشاره معوقات  استان خوزستان گفت: باید تدابیر لازم جهت ترغیب طلاب به پرداخت اقساط اندیشیده شود تا امکان پرداخت وام به سایر طلاب مهیا شود.

   مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات با تأکید بر به‌روز شدن متقاضیان وام افزود: طلاب عزیز باید بدانند در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، پرداخت وام به سایر طلبه‌ها را دچار مشکل می‌کنند.

   گفتنی است در حال حاضر پرداخت وام ازدواج، خرید کالا، مسکن در استان خوزستان به‌روز شده است و صف در انتظار وام در بخش احتیاجات ضروری بوده که مقرر شد با استفاده از ظرفیت خیرین و صندوق قرض‌الحسنه زمان انتظار دریافت این وام نیز به حداقل برسد.

   شایان‌ذکر است تاکنون نزدیک به 9000 خدمات کارت‌بانک ملی بین طلاب محترم خوزستانی توزیع‌شده است و در تابستان امسال با عنایت مدیرعامل صندوق قرض، وام خرید لوازم سرمایشی به طلاب مناطق محروم استان پرداخت شد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: