امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.
 
   
 
  • [ قم ]
  • [ اخبار و اطلاعیه ها ]

  • مدیر کل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات استان قم معرفی شد
   کد: 8526
   ۱۳۹۵/۰۶/۱۸
   قم/ مراسم معارفه سرپرست نمایندگی مرکز خدمات پردیسان، مدیرکل صندوق قرض‌الحسنه و رئیس اداره پذیرش مرکز خدمات استان قم برگزار شد.
   مدیر کل صندوق قرض الحسنه مرکز خدمات استان قم معرفی شد

   به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه استان قم، در مراسمی که صبح امروز با حضور حجج اسلام و المسلمین جعفریانی مدیر مرکز خدمات استان و علائیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات و جمعی از مسئولین این مرکز حضور داشتند مراسم معارفه مدیرکل صندوق قرض‌الحسنه، رئیس اداره پذیرش، سرپرست دفتر مدیر استان  و سرپرست نمایندگی مرکز خدمات پردیسان برگزار و از زحمات حجت الاسلام و المسلمین طوبایی سرپرست سابق نمایندگی پردیسان تقدیر به عمل آمد.
   در این مراسم، حجج اسلام و المسلمین مجید محمد زاده به عنوان مدیرکل صندوق قرض‌الحسنه، خلیل الله باباجانی رئیس اداره پذیرش، علیرضا حقایق بخشایش سرپرست نمایندگی پردیسان و علی صالحی به‌عنوان سرپرست دفتر مدیر مرکز خدمات استان قم منصوب شدند.

   مدیر مرکز خدمات استان قم در این جلسه با اشاره به برخی مشکلات مرکز خدمات این استان گفت: حضور حدود 50 هزار طلبه در قم موجب شده است این استان خط مقدم کار در مرکز خدمات محسوب شود و مسئولیت مدیران و کارکنان این مرکز را بیش از پیش کرده است.
   وی بیان کرد: الحمدالله با تلاش و جدیت کارکنان مرکز خدمات استان موجب شده است که طلاب و روحانیون رضایت نسبی‌ از این مرکز داشته باشند و فعالیت این مرکز مورد رضایت ستاد نیز قرار گرفته است.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی تصریح کرد: جای شکر دارد خداوند توفیق خدمت به بهترین خلق خدا را به ما عطا کرده است و باید سعی کنیم با تلاش فراوان شکرگزار این نعمت الهی باشیم.
   وی با بیان اینکه جابجایی مدیران علاوه بر پویایی مرکز موجب می‌شود از تجربیات گوناگون جهت ارتقا خدمت‌رسانی به طلاب بهره برد، گفت: مرکز خدمات با تمام جایگاهی که دارد مسئولیت‌هایش چشمگیر نیست و آنچه که در مرکز خدمات ایجاد انگیزه می‌کند عشق خدمت به بهترین خلق خدا در بین کارکنان مرکز است.
   مدیر مرکز خدمات استان عنوان کرد: کارکنان مرکز باید به توفیقی که نصیبشان شده افتخار کرده و تلاش کنند از این نعمت الهی نهایت استفاده را ببرند چراکه خدمت به سربازان امام زمان(عج) سعادت آخرت را به همراه خواهد داشت.
   وی با اشاره به مشکلات طلاب و روحانیون در پردیسان گفت: بیش از 10 هزار نفر طلبه به همراه خانواده‌هایشان در این منطقه اسکان دارند ولی از نظر فرهنگی و رفاهی برای آنها کار ویژه‌ای انجام نشده که باید اقدامات لازم صورت پذیرد.
   حجت الاسلام و المسلمین جعفریانی بیان کرد: الحمدالله در سال‌های گذشته با تلاش و زحمت‌های سرپرستان این نمایندگی ارتقای خوبی از نظر فرهنگی و رفاهی در این منطقه حاصل شده است ولی باز هم کار زیادی وجود دارد چرا که انتظارات از این نمایندگی بسیار زیاد است.
   وی به مشکلات صندوق قرض‌الحسنه اشاره کرد و افزود: طلاب و روحانیون از نظر مالی مشکلات بسیاری دارند و صندوق قرض‌الحسنه می‌تواند نقش مؤثری در رفع مشکلات آنان داشته باشد.
   مدیر مرکز خدمات استان بیان کرد: صبر و حوصله یکی از ویژگی‌های بارز همکاران ما در قرض‌الحسنه باید باشد تا بتوانند پاسخگوی مراجعین باشند.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیر عامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات ضمن تبریک ایام مبارک ذی‌الحجه گفت: بحث ساختار صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات سال گذشته در هیئت مدیره بررسی شد و پس از تصویب در مرکز نیز مورد تائید قرار گرفت.
   وی بیان کرد: با توجه به این مصوبه، مقرر شد مرکز خدمات قم به دلیل جمعیت بالای تحت پوشش به صورت مدیریت اداره شود تا با این ساختار جدید بتواند برای رفع مشکلات طلاب و روحانیون در زمینه صندوق گام مؤثری برداشته شود.
   در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین طوبایی سرپرست سابق نمایندگی پردیسان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر و همکاران مرکز خدمات استان قم گفت: تمام تلاشم در پردیسان این بود که کار طلاب در همان نمایندگی پردیسان انجام شود.
   وی ابراز داشت: اعتقاد دارم اگر یک طلبه به علت بروکراسی اداری مجبور شود به قم مراجعه کند و در راه برای او اتفاقی بیفتد ما در برابر او مسئول هستیم.
   سرپرست سابق نمایندگی پردیسان بیان کرد: با توجه به ویژگی‌هایی که پردیسان دارد نیاز است به سمتی حرکت کنیم که نمایندگی پردیسان مقداری مستقل باشد و اختیاراتی داده شود تا همکاران این نمایندگی برای انجام کارهای کوچک به قم مراجعه نکنند.
   حجت الاسلام و المسلمین بخشایش سرپرست نماینده پردیسان ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت‌های حجت الاسلام و المسلمین طوبایی گفت: حجت الاسلام و المسلمین طوبایی در این مدت بسیار دلسوزانه نسبت به خانواده طلاب خدمت می‌کردند و برای موفقیت در این نمایندگی مطمئناً نیازمند پیشنهادات و انتقادات وی و دیگر همکاران مرکز هستیم.
   وی تصریح کرد: پردیسان ظرفیت بسیار بالایی برای ارائه خدمت دارد و باید با تلاش و همفکری تمام همت خود را برای ارتقای خدمات در این منطقه انجام دهیم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  3,879,796
  تعداد بازدید امروز :
  134
  تعداد بازدید دیروز :
  797
  تعداد کاربران آنلاین :
  0