امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        امام خمینی (ره): ما اگر امروز به نظام خدمت نکنیم و استقبال بی سابقه مردم از روحانیت را نادیده بگیریم هرگز فرصت و شرایط بهتر از این نخواهیم داشت.        مقام معظم رهبری: برای خدا کار کنید و لحظه ای را برای خدمت به مردم و نظام از دست ندهید.
 
   
 
  • [ موضوعات صندوق قرض الحسنه ]

  • تشکیل اولین جلسه کارگروه مشترک مرکز خدمات با بانک ملی

   کد: 8192
   ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
   تعداد بازدید: 828
   تشکیل اولین جلسه کارگروه مشترک مرکز خدمات با بانک ملی

   اولین جلسه کارگروه مشترک مرکز خدمات و بانک ملی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین بانک ملی در سالن جلسات علامه امینی مرکز خدمات قم برگزار شد.
   اولین جلسه کارگروه مشترک مرکز خدمات و بانک ملی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی صندوق قرض الحسنه ، اولین جلسه کارگروه مشترک مرکز خدمات و بانک ملی صبح امروز با حضور جمعی از مسئولین بانک ملی در سالن جلسات مرکز خدمات در قم برگزار شد.
   در این جلسه آقای نفری معاون منابع انسانی و امور مالی و حجت الاسلام و المسلمین علائیان مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه مرکز خدمات و جمعی از مسئولین این مرکز نیز حضور داشتند.
   در این جلسه که پیرو دیدار رئیس مرکز خدمات و مدیرعامل بانک ملی تشکیل شد راهکارهای افزایش همکاری‌های دو مجموعه و همچنین ارتقا شرایط کیفی خدمات کارت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
   گفتنی است، جلسه مشترک مرکز خدمات و بانک ملی با حضور حجت الاسلام و المسلمین ربانی رئیس مرکز خدمات و آقای محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی هشتم تیرماه در سالن جلسات بانک ملی در تهران برگزار شد و در این جلسه مقرر شد کارگروه‌هایی متشکل از مسئولین دو مجموعه به منظور بررسی راهکارهای افزایش همکاری مرکز خدمات و بانک ملی برگزار شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: